Skontaktuj się z nami

Terminal,
Biuro operacyjne

ul. Boczna 4,
72-100 Łozienica
Zobacz mapę dojazdu

Kontakt
bezpośredni

E-mail: booking@mmlogistics.com.pl

Telefon: +48 793 008 523

Biuro
Zarządu

MM Logitics sp. z o.o.
ul. Grodzka 20 lok. 4
70-560 Szczecin

Dane
firmowe

KRS: 0000841002
NIP: 8513248293
REGON: 386042396

Kontakty bezpośrednie do działów

Marcin Maciejewski

CEO / Prezes

+48 793 008 523
marcin@mmlogistics.com.pl

Jacek Grysiak

Orders Coordinator

+48 570 973 168
booking@mmlogistics.com.pl

Daniel

Team leader
DE/ CZ/ PL / NO / SE

+48 535 381 777
daniel@mmlogistics.com.pl

Przemek

Booking: AT/CZ/SK/NO

+48 730 987 777
przemek@mmlogistics.com.pl

Maksym

Team Leader
DE/ NL/ CZ / NO / SE

+48 535 482 777
maksym@mmlogistics.com.pl

Aleksander

Booking: PL/ CZ /SE/DE

+48 794 654 777
olek@mmlogistics.com.pl

Stachu

Customs / Claim / Booking NO / SE

+48 574 406 777
stachu@mmlogistics.com.pl

CMR

Zakupy / Płatności


cmr@mmlogistics.com.pl

Anatol

Driver

+ 48 730 281 777


Skorzystaj z formularza kontaktowego

    Potrzebujesz zorganizować transport a nie wiesz od czego zacząć?

    Powierz nam swoje zlecenie.
    My już wiemy jaki obrać kierunek
    dla realizacji Twojego celu.