Transport

Dostosowanie odpowiedniego środka transportu do ilości towaru to oszczędność czasu i pieniędzy dla klienta i jego firmy.

Zajmujemy się transportem towarów każdego rodzaju. Od mniejszych paczek do dużych gabarytów. Flota naszych aut jest przystosowana do transportu w przypisanej do artykułów temperaturze.

Towary ponadgabarytowe i ponadnormatywne wymagają specjalistycznego pojazdu i pilotażu podczas transportu. Zajmujemy się organizacją i optymalizujemy czas przewozu z zachowaniem szczególnych środków, aby nie uszkodzić ładunku i dostarczyć go w wyznaczonym czasie.

Doświadczenie i kwalifikacje naszych przewoźników gwarantują bezpieczny transport materiałów niebezpiecznych.

Ze względu na zagrożenie wykorzystujemy wszelkie środki ostrożności w celu zabezpieczenia towaru i dalszego jego transportu w wyznaczone miejsce.

Terminowo i rzetelnie wykonujemy zlecenia naszych klientów i partnerów. Wynikiem naszej pracy jest nie tylko finalizacja zlecenia, ale i zadowolenie klienta. Zależy nam na budowaniu mocnej i rzetelnej firmy, dlatego swoje obowiązki wykonujemy odpowiedzialnie.

Transport w MM Logistics to:

Optymalizacja

załadunku w celu oszczędności kosztów związanych z transportem.

Bezpieczeństwo

przewożonego asortymentu poprzez odpowiednie zabezpieczenie.

24-godzinna

organizacja transportu w dogodnym dla klienta czasie.

Terminowo

wykonywane zlecenie z satysfakcją dla klienta.

Oferujemy transport:

  • maszyny i urządzeń przemysłowych,
  • zboża i produktów rolniczych,
  • leków i produktów medycznych,
  • żywność świeżej i mrożonej,
  • towarów nienormatywnych i wielkogabarytowych,
  • produktów niebezpiecznych ADR.

W MM Logistics wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów. Jeśli Twój towar wymaga szczególnej organizacji transportu, skontaktuj się z nami. Chętnie podpowiemy, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie i Twojego biznesu najlepsze. Sprawdź również naszą ofertę magazynowania.

Zawsze skutecznie
dążymy do celu.